ÚVOD FOTOGALÉRIA NAPÍŠTE NÁM KONTAKT O NÁS HELIOS CARYA ATHENA APHRODITE BEATRICE CHARIS EURYDICE CASSIOPEIA ELECTRA CASSANDRA LOTUS PRÍSLUŠENSTVO SAUNY PREKRYTIA VÍRIVÉ VANE BAZÉNY WELLNESS
Príplatková výbava
OxyMagic® OxyMagic® je nový kompletný systém pre dezinfekciu a úpravu vody ozónom. Krištáľovo čistá voda bez pridaných chemikálií. Nahrádza bežné chemické systémy. Ozónová technológia zvyšuje váš komfort pri údržbe vody. 100 % bez chlóru 100 % bez baktérií 100 % bez toxických chemikálií škodiacich životnému prostrediu Ozón má niekoľko výhod pri údržbe vody vrátane odstránenia určitých organických a anorganických zlúčenín, farbív, pachov a chuti. Viaže na seba nerozpustné látky, ktoré potom zostanú zachytené vo filtri. Okrem toho je vynikajúcim dezinfekčným prostriedkom schopným zničiť široké spektrum mikroorganizmov. Ozón je 3 000 krát účinnejší pri ničení baktérií a vírusov ako chlór. Rozkladá organické nečistoty na neškodné látky na rozdiel od chlóru, ktorý vytvára karcinogénny trihalogénmetán (THM). Rýchle a účinný pri ničení mikróbov, baktérií a vírusov Nedráždi oči ani pokožku Najbezpečnejší nástroj na dezinfekciu a údržbu vody Jednoduchý na použitie Bez zápachu vody Lepšia chuť vody OxyMagic® ozónový systém ošetrí každú jednu kvapku vody vo vašej vani.
Gecko k.800 Väčší ovládací panel a viac tlačidiel ako u štandardného panelu k.500. Ovláda až päť čerpadiel a nemá problém so slovenčinou, ani s konfiguráciou na pridanú výbavu. Oproti základnému panelu, si K 800 pamätá čas pri výpadku elektriny a umožnuje ovládanie hudobného modulu a bromino-soľného systému údržby vody In.clear.
Gecko k.1000 Najluxusnejšie riešenie pre ovládanie funkcií. Luxusné najvyspelejšie dotykové ovládanie zrovnateľné s chytrými telefónmi. Dotykové ovládanie je aj s mokrými prstami bezproblémové .
Gecko in.touch Ovládanie vírivky cez internet Naištalovaním technológie firmy Gecko bude mať vaše vírivka pripojenie na wifi aj možnosť ovládanie cez internet. S Gecko in.touch ovládate funkcie vírivky pomocou mobilného telefónu, a z každého kúta sveta máte informáciu o stave vašej vírivky. Aplikácia zdarma pre Android alebo IoS vám zároveň sleduje dobu výmeny filtrov, alebo ďalšiu potrebnú údržbu.
Gecko in.stream Hudba pre vašu vírivku Hudbu z vášho telefónu si teraz pustíte priamo počas relaxácie v bublinkách. Aplikácia zdarma pre Android, alebo Iphone, prepojí váš mobilný telefon s vírivkou cez bluetooth. Pre počúvanie vašej obľúbenej melódie tak nemusíte pohnúť prstom. Ovládanie hlasitosti a listovanie v ponuke sa ovláda cez ovládací panel vírivky Systém pozostáva so štyroch špeciálnych reproduktorov, ktoré sú naištalované zvnútra vírivky a jedného subwoofera, ktorý pridá hlboké tóny pre vaše ucho.
Slovensky
AQUABAZEN, Rebarborova 1 B, 821 07  Bratislava
AQUABAZEN, Mierová 94, 066 01 Humenné
e-mail: aquabazen@aquabazen.sk
Tel.: +421 905 425 436
English