ÚVOD FOTOGALÉRIA NAPÍŠTE NÁM KONTAKT O NÁS
Kade na palivo Vonkajšia vaňa Skärgårdstunnan Panel Oprite sa v Skärgårdstunnan a vychutnajte si pohodlnú a romantickú kúpeľ vonku v spoločnosti Vašich najbližších, priateľov a hostí. Príjemná spoločenská záležitosť, ktorá ako poteší, tak zrelaxuje. Navyše si kúpele užijete s vedomím, že Vás nečaká žiadna údržba, alebo strach z poruchy mechanických častí. Potešenie navždy! Táto vonkajšia vaňa prvotriednej kvality je odliata z jedného kusa, jej laminátový povrch je hygienický a ľahko sa čistí. Sedadlo a operadlo sú vytvarované tak, aby boli čo najviac pohodlné. Ich tvarovanie tiež znižuje objem vody, a takisto aj dobu potrebnú na vykúrenie kúpeľa. Voda sa ohrieva za pomoci hliníkového kotla na drevo. Vysoká vodivosť hliníka, kombinovaná s cirkulačnými rúrkami samotnej piecky, zaisťujú efektívny ohrev a vynikajúcu samocirkuláciu. Ohrev vody na drevo je jednak menej nákladný a jednak znižuje Vašu závislosť na elektrine. Vaňa je obložená červenou borovicou, ktorá bola tepelne spracovaná, tiež ochranné zábradlie okolo komína je z červenej borovice. Tepelné spracovanie je jedným zo spôsobov impregnácia dreva, ktoré je šetrné k životnému prostrediu, poskytuje drevu dobrú odolnosť voči hnitiu. Drevo tiež získava charakteristické červené zafarbenie.
PRÍSLUŠENSTVO SAUNY PREKRYTIA VÍRIVÉ VANE BAZÉNY WELLNESS PRVOTRIEDNÁ ŠVÉDSKA KVALITA ZÁŽITOK PRE CELÚ RODINU, VAŠICH PRIATEĽOV A HOSTÍ
Vonkajšia vaňa Skärgårdstunnan Terrass Terasový model vonkajšej vane Skärgårdstunnan ponúka rovnaké potešenie z vonkajšieho kúpanie ako model Panel s dreveným obložením. Sedadlo a operadlo sú pohodlne vytvarované, vaňa je hygienická, pohodlná a ľahko sa čistí. Terasový model je ideálny pre tých, ktorí si želajú zabudovať vaňu do terasy, móla či priedomia. Narozdiel od panelového modelu, ktorý je pri dodaní už pripravený na použitie, tento model vyžaduje, aby bol zabudovaný stolárom či zručnou osobou. S vaňou Vám dodáme tiež jednoduchý inštalačný manuál, ktorý Vás inštaláciou prevedie krok po kroku. Voda je ohrievaná pieckou na drevo. Piecka je z hliníka, čo je jeden z najvodivejších kovov. V kombinácií s cirkulačným potrubím v systéme piecky dochádza k veľmi efektívnemu kúreniu a vynikajúcej samo cirkulácií. Ergonomický tvar vane znižuje objem vody a tiež dobu potrebnú na vykúrenie. Vo vani je ochranný plôtik z červenej borovice, ktorá bola tepelne ošetrená. Tepelné ošetrenie je v podstate proces impregnácie dreva, ktorý je šetrný k životnému prostrediu a ktorý robí drevo odolné voči hnitiu, taktiež dodáva drevu charakteristické červené zafarbenie. Vysoko lesklý nerezový komín a červená borovica sa tak vzájomne krásne dopĺňajú.
Slovensky
AQUABAZEN, Rebarborova 1 B, 821 07  Bratislava
AQUABAZEN, Mierová 94, 066 01 Humenné
e-mail: aquabazen@aquabazen.sk
Tel.: +421 905 425 436
English